Glas Höglund flaska Holmegaard

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERIK HÖGLUND, glas, 2 st, Strömbergshyttan, 1990-tal, klarglas, böjd form, svarta prickar, signerade, höjd ca 25 resp 37 cm, HOLMEGAARD, flaska, Danmark, grönt glas, etikettmärkt, höjd ca 36 cm

Flaskan med invändig beläggning

353384

2016-01-09