Glas Höglund flaska Holmegaard
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ERIK HÖGLUND, glas, 2 st, Strömbergshyttan, 1990-tal, klarglas, böjd form, svarta prickar, signerade, höjd ca 25 resp 37 cm, HOLMEGAARD, flaska, Danmark, grönt glas, etikettmärkt, höjd ca 36 cm
Flaskan med invändig beläggning
353384
2016-01-09