Birger Birger Ericson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BIRGER BIRGER ERICSON (1904-1984): Hus med trädgård, signerad Birger, olja på pannå, ca 49x60 cm

353386

2016-01-09