Bertel Bertel-Nordström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967): Damporträtt, signerad Bertel Nordström samt monogramsignerad B-N 1952, olja på, ca 49x35 cm

353388

2016-01-09