Ilkka Pärni fargserigrafier
2016-01-09
353390
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ILKKA PÄRNI (född 1959): Kompositioner, 6 st, samramade, samtliga signerade och daterade -95 resp -96, färgserigrafi, rammått 93x109 cm
Passepartout med fläckar, saknar glas