Dockkläder

Dockkläder
Dockkläder
Dockkläder
Dockkläder

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKKLÄDER, 1900-talets första del, en stor mängd, bl.a skor, folkdräktsdelar, parasoll, hattar, mm, olika storlekar, kläderna ligger i en träkoffert från 1800-talet

Diverse skador, udda delar

353394

2016-01-10