Hörnvitrin

Hörnvitrin
Hörnvitrin
Hörnvitrin
Hörnvitrin
Hörnvitrin
Hörnvitrin

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HÖRNVITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, England, fanér i mahogny, överdel med vitrin, nederdel med inredning med rörligt hyllplan, höjd ca 182, djup 37, bredd 67 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage

353397

2016-01-10