Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBYRÅ, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, 11-lådig, fanér i valnöt delvis rot, höjd ca 156, 46x63 cm
Slitage, mindre skador, bortfall, nyckel saknas, ovandel med sprickor
353403
2016-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här