Soffa 1800-talets andra hälft
2016-01-10
353404
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFA, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, med hjultrissor, sitthöjd 46, längd 175 cm
Smärre slitage