Atenienn 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ATENIENN, 1800-talets andra hälft, svarvad stomme, sammetsklädda hyllplan, fanérad i mahogny, höjd ca 60, 60x29 cm

Smärre skador o slitage

353409

2016-01-10