Carl Trägårdh
2016-01-11
353423
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
CARL TRÄGÅRDH (1861-1899): "Korna vattnas" signerad och daterad 1897, olja på duk, 59 x 81 cm