Carl Trägårdh

Carl Trägårdh
Carl Trägårdh
Carl Trägårdh
Carl Trägårdh
Carl Trägårdh
Carl Trägårdh

Klubbat för:

8 000 SEK

Schätzwert

10 000 SEK

Beschreibung

CARL TRÄGÅRDH (1861-1899): "Korna vattnas" signerad och daterad 1897, olja på duk, 59 x 81 cm

Zustandsbeschreibung

353423

2016-01-11