Klubbat för:
8 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
CARL TRÄGÅRDH (1861-1899): "Korna vattnas" signerad och daterad 1897, olja på duk, 59 x 81 cm
Zustandsbeschreibung
353423
2016-01-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner