Skåp Karl Johan

Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan
Skåp Karl Johan

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKÅP, 1 par, 1800-tal, Karl Johan, fanérade i mahogny, vardera höjd 190, 90x40 cm, nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre fanérskador och sprickor

353425

2016-01-10