Pottskåp 1800-tal

Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal
Pottskåp 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, 1800-tal, fanérat i mahogny, jalusidörr och låda, dragknopp i mässing, höjd ca 68, 50x38 cm

Ytskador, sprickor, en dragknopp saknas

353429

2016-01-10