Sören Lund

Sören Lund
Sören Lund
Sören Lund
Sören Lund

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SÖREN LUND (Danmark, 1852-1933): Får, signerad och daterad Sören Lund 1921, blandteknik, 12 x 18,5 cm

353435

2016-01-11