Väggpendyl Lindroth gustaviansk stil
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1900-tal, gustaviansk stil, slagfunktion, bronserad och förgylld, dekor av bl a kärvar, urtavla märkt Lindroth, romerska siffror, höjd ca 107 cm, pendel medföljer
Slitage, mindre ytskador, klangskål saknas
353454
2016-01-11