Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BOKSKÅP, England, 1800-tal, fanérat i mahogny, 2-delat, höjd ca 234, 112x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Omarbetat, listdel saknas, sprickor, smärre fanérskador
353480
2016-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här