Fat WMF

Fat WMF
Fat WMF
Fat WMF
Fat WMF
Fat WMF
Fat WMF

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 1900-talets början, Tyskland, Würtembergishe Metallwaren Fabrik, patinerad vitmetall, kvinnofigur med långklänning, längd ca 15 cm

Smärre slitage, botten med ägarmärkning

353491

2016-01-10