Pinnstolar

Pinnstolar
Pinnstolar
Pinnstolar
Pinnstolar
Pinnstolar
Pinnstolar
Pinnstolar
Pinnstolar
Pinnstolar
Pinnstolar
Pinnstolar
Pinnstolar

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PINNSTOLAR, 10 st, 1900-talets senare del, vitlackerade samt två gråmålade, sitthöjd ca 44 cm

färgbortfall, bruksslitage, en med skadad pinne

353493

2016-01-11