Philip von Schantz
Klubbat för:
31 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med vaser,
monogramsignerad och daterad P.V.S -88, olja på duk, 60 x 81,5 cm
Proveniens: Bukowski Auktioner, Moderna, våren 2013, katalognr 275
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
353494
2016-01-28