Philip von Schantz

Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz
Philip von Schantz

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med vaser,
monogramsignerad och daterad P.V.S -88, olja på duk, 60 x 81,5 cm

Proveniens: Bukowski Auktioner, Moderna, våren 2013, katalognr 275

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

353494

2016-01-28