Takampel empirestil

Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil
Takampel empirestil

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

TAKAMPEL, 1900-tal, empirestil, mässing och svartlackerad plåt, höjd ca 68 diameter 47 cm

Smärre ytskador

353495

2016-01-10