Yngve Berg oljemålning

Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning
Yngve Berg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

YNGVE BERG, (1887-1963): Orientaliskt motiv, signerad Yngve, olja på duk, ca 30x25 cm

353498

2016-01-10