Bordslampa bl a Maggie Wibom
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st, MAGGIE WIBOM (1899-1961): Bordslampa, märkt Stockholms keramik, monogramsignerad, BORDSLAMPA, 1900-tal, nyrenässansstil, bemålat glas med dekor av fåglar, höjd ca exklusive skärm ca 45-54 cm, lampskärmar medföljer
Krackeleringar
353508
2016-01-10