Bordslampa bl a Maggie Wibom

Bordslampa bl a Maggie Wibom
Bordslampa bl a Maggie Wibom
Bordslampa bl a Maggie Wibom
Bordslampa bl a Maggie Wibom
Bordslampa bl a Maggie Wibom
Bordslampa bl a Maggie Wibom
Bordslampa bl a Maggie Wibom
Bordslampa bl a Maggie Wibom
Bordslampa bl a Maggie Wibom
Bordslampa bl a Maggie Wibom

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, MAGGIE WIBOM (1899-1961): Bordslampa, märkt Stockholms keramik, monogramsignerad, BORDSLAMPA, 1900-tal, nyrenässansstil, bemålat glas med dekor av fåglar, höjd ca exklusive skärm ca 45-54 cm, lampskärmar medföljer

Krackeleringar

353508

2016-01-10