Gunnar Zetterström
2016-01-11
353512
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Nordkoster signerad G Zetterström, olja på pannå, 29x40 cm