Kaffeservis Arabia

Kaffeservis Arabia
Kaffeservis Arabia
Kaffeservis Arabia
Kaffeservis Arabia
Kaffeservis Arabia
Kaffeservis Arabia

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFESERVIS, 28 dlr, porslin, Arabia, 1900-talets mitt, vit botten, förgyllda, invändig med dekor i blått, bestående av: 12 koppar med fat, 12 assietter, kaffekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, uppläggningsfat

353514

2016-01-12