Kaffeservis Arabia
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAFFESERVIS, 28 dlr, porslin, Arabia, 1900-talets mitt, vit botten, förgyllda, invändig med dekor i blått, bestående av: 12 koppar med fat, 12 assietter, kaffekanna, sockerskål med lock, gräddkanna, uppläggningsfat
353514
2016-01-12