Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Efter regn ..." - Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, 355/360, färglitografi, ca 25 x 43 cm
353520
2016-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här