Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RIPSMATTOR, 6 st, 1900-talets första hälft, ca 820x56 (röd/brun), 423x58 (rosa/vit), 234x57 (blå/vit), 305x60 (röd/vit), 340x62, 905x56 (röd/brun) cm
Slitage, smärre skador
353529
2016-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här