Ripsmattor Birgit Norén

Ripsmattor Birgit Norén
Ripsmattor Birgit Norén
Ripsmattor Birgit Norén
Ripsmattor Birgit Norén

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RIPSMATTOR, 6 st, 1900-talets första hälft, ca 820x56 (röd/brun), 423x58 (rosa/vit), 234x57 (blå/vit), 305x60 (röd/vit), 340x62, 905x56 (röd/brun) cm

Slitage, smärre skador

353529

2016-01-12