Tor Bjurström oljemålning

Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning
Tor Bjurström oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TOR BJURSTRÖM (1888-1966), interiör med solstol, signerad Bjurström, olja på pannå, 42 x 36 cm

353545

2016-01-16