Kalle Hedberg oljemålning

Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning
Kalle Hedberg oljemålning

Klubbat för:

10 500 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

KALLE HEDBERG (1894-1959), kvinnoporträtt, signerad Kalle, signerad Kalle, olja på pannå, 54 x 45 cm

Zustandsbeschreibung

353547

2016-01-16