Klubbat för:
10 500 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
KALLE HEDBERG (1894-1959), kvinnoporträtt, signerad Kalle, signerad Kalle, olja på pannå, 54 x 45 cm
Zustandsbeschreibung
353547
2016-01-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner