Köksbänk

Köksbänk
Köksbänk
Köksbänk
Köksbänk
Köksbänk
Köksbänk
Köksbänk
Köksbänk
Köksbänk
Köksbänk

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÖKSBÄNK, med stenskiva, 1900-tal, ek, 2 lådor i sargen, hylla, höjd 76, 87x43 cm

Slitage

353548

2016-01-12