Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD/HUNTING TABLE, England, 1800-tal, mahogny och ek, höjd 74, 170x130 cm

Skador och lagningar

353557

2016-01-12