Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PAPPERSKORG, 1800-talets andra hälft, skulpterat trä, höjd ca 41, diameter 37 cm
Senare inredning, slitage
353567
2016-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här