Papperskorg 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAPPERSKORG, 1800-talets andra hälft, skulpterat trä, höjd ca 41, diameter 37 cm

Senare inredning, slitage

353567

2016-01-12