Stop 1700-tal

Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal
Stop 1700-tal

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STOP, 1700-tal, masurbjörk, godronnerat, dekor av benknoppar, invändigt med vitmetall, höjd ca 25 cm

Löst lock, locket med kantskador

353571

2016-01-12