Bordslampor 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, 1900-talets andra hälft, grönlackerad plåt, med dekor av figurscener, total höjd ca 70 cm

Bruksslitage

353573

2016-01-12