Folke Sjögren

Folke Sjögren
Folke Sjögren
Folke Sjögren
Folke Sjögren

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE SJÖGREN (född 1924): "Dundee Mariehamn", signerad och daterad Folke Sjögren, blandteknik, ca 16x23 cm

353577

2016-01-12