James Coignard
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
JAMES COIGNARD (1925-2008): Au Fond des Pages, Komplett portfölj med 10 färgcarborundum signerade och numrerade J. Coignard 41/75, Edition Sonet, Stockholm.
S. 57 x 77 cm
The complete portfolio comprising 10 colour carborundum, signed and numbered. In very good condition.
353589
2016-01-22