James Coignard

James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard
James Coignard

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

JAMES COIGNARD (1925-2008): Au Fond des Pages, Komplett portfölj med 10 färgcarborundum signerade och numrerade J. Coignard 41/75, Edition Sonet, Stockholm.
S. 57 x 77 cm
The complete portfolio comprising 10 colour carborundum, signed and numbered. In very good condition.

353589

2016-01-22