Liss Eriksson terracotta

Liss Eriksson terracotta
Liss Eriksson terracotta
Liss Eriksson terracotta
Liss Eriksson terracotta
Liss Eriksson terracotta
Liss Eriksson terracotta
Liss Eriksson terracotta
Liss Eriksson terracotta
Liss Eriksson terracotta
Liss Eriksson terracotta
Liss Eriksson terracotta
Liss Eriksson terracotta

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISS ERIKSSON (1919-2000): Sittande man, signerad och daterad Liss Eriksson Taserud 1945, numrerad 4/15, terracotta, höjd ca 30 cm

Bränningsdefekt i form av sprickbildning

353595

2016-01-12