Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LISS ERIKSSON (1919-2000): Sittande man, signerad och daterad Liss Eriksson Taserud 1945, numrerad 4/15, terracotta, höjd ca 30 cm
Bränningsdefekt i form av sprickbildning
353595
2016-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här