Britta Simonsson

Britta Simonsson
Britta Simonsson
Britta Simonsson
Britta Simonsson
Britta Simonsson
Britta Simonsson

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRITTA SIMONSSON (1911-1970): Husfasader, signerad Britta Simmonsson, olja på duk, 65x54 cm

353598

2016-01-12