Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanérat i bl a valnöt, glasdörrar, höjd ca 230, 102x49 cm
Smärre slitage, något blekt
353605
2016-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här