porslinsbricka

porslinsbricka
porslinsbricka
porslinsbricka
porslinsbricka

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKA, KOPPAR, 2 st, med fat, 18/1900-tal, porslin, förgylld och målad dekor, brickans diameter 32 cm

353637

2016-01-13