Flintlåspistol

Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol
Flintlåspistol

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FLINTLÅSPISTOL, svensk, m/1820 flankör, längd 42 cm
Proveniens: Tullverket

korrosion, träskador, spänner ej fjädern

353644

2016-01-21