RIPSMATTOR Birgit Norén

RIPSMATTOR Birgit Norén
RIPSMATTOR Birgit Norén

Klubbat för:

1 800 SEK

1 500 SEK

RIPSMATTOR, 4 st, 1900-talets första hälft, ca 420x63 (blå/röd), 360x65 (flerfärgad), 275x53 (flerfärgad), 470x68 (flerfärgad) cm

Bruksslitage

353667

2016-01-17