Klubbat för:
1 800 SEK
1 500 SEK
RIPSMATTOR, 4 st, 1900-talets första hälft, ca 420x63 (blå/röd), 360x65 (flerfärgad), 275x53 (flerfärgad), 470x68 (flerfärgad) cm
Bruksslitage
353667
2016-01-17