Berta Hansson ett barn

Berta Hansson ett barn
Berta Hansson ett barn

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERTA HANSSON (1910-94): Ett barn, signerad Berta Hansson, 31/200, etsning, ca 23x18 cm

353671

2016-01-13