Urna porslin

Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin
Urna porslin

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

URNA, porslin, Kina, 1800-tal, underglasyr i blått, dekor av figurscener, höjd 33 cm

Lagningasr, sprickor, skador

353686

2016-01-13