Löskolv

Löskolv
Löskolv
Löskolv
Löskolv
Löskolv
Löskolv

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LÖSKOLV och LADDSTAKE, svenska m/1820
Proveniens: Tullverket

smärre träskador

353691

2016-01-21