Elsa Kantzow pastell

Elsa Kantzow pastell
Elsa Kantzow pastell
Elsa Kantzow pastell
Elsa Kantzow pastell

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELSA KANTZOW (1870-1956): Friherrinnan Birgitta Leijonhufvud (3 år gammal), signerad och daterad E Kantzow 1909, pastell, ca 52 x 40 cm

353693

2016-01-13