Golvur A Johansson

Golvur  A Johansson
Golvur  A Johansson
Golvur  A Johansson
Golvur  A Johansson
Golvur  A Johansson
Golvur  A Johansson
Golvur  A Johansson
Golvur  A Johansson

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, märkt A Johansson,1800-tal, fanerat i bonad björk, intarsia med masurbjörk, höjd ca 225 cm

Torrsprickor, lös list, ytskador

353694

2016-01-14