Bokskåp i nyrenässans

Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans
Bokskåp i nyrenässans

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP med skåpunderdel och glasdörr, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny och valnöt, höjd ca 211 cm

Slitage, smärre ytskador på avställningsytan

353695

2016-01-14