Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP med skåpunderdel och glasdörr, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, fanérat i mahogny och valnöt, höjd ca 211 cm
Slitage, smärre ytskador på avställningsytan
353695
2016-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här